Drewno konstrukcyjne (budowlane)

 

Nasz skład specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości drewna budowlanego. Realizujemy zamówienia nie tylko dla klientów z Wrocławia i okolic. Naszym obszarem działalności jest całe województwo dolnośląskie, a nawet cała Polska. Na indywidualne życzenie jesteśmy w stanie zapewnić dostawę wyrobów w dowolny region kraju.

Oferowane przez nas drewno budowlane to tarcica, deski podłogowe i elewacyjne, kantówki, krawędziaki, łaty, a także różnego rodzaju elementy konstrukcyjne dachu (więźba dachowa). Zatrudniani przez nas pracownicy to osoby kompetentne i dysponujące szeroką wiedzą, by zapewnić Państwu pomoc i fachowe doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań budowlanych.

Tarcica / deska Deski

W ofercie naszego składu znajduje się tarcica budowlana i konstrukcyjna, wykonywana zgodnie z dostarczoną specyfikacją projektową. Wyselekcjonowany surowiec do produkcji naszych wyrobów pozyskujemy z jednostek Lasów Państwowych, znajdujących się w różnych regionach Polski.

Kantówka / krawędziak Kantówka

Wśród szerokiej gamy drewna budowlanego i konstrukcyjnego znajdują się kantówki i krawędziaki, stanowiące podstawowe elementy stosowane w różnego rodzaju inwestycjach. W stałej sprzedaży posiadamy różne przekroje desek i kantówek produkowanych z wysokiej klasy drewna.

Więźba dachowa Więźba dachowa

Oferując naszym Klientom drewno konstrukcyjne, proponujemy nie tylko deski, ale także szeroką gamę elementów więźby dachowej. Są to: krokwie, płaty, murłaty, a także łaty, które wykonujemy według dostarczonego zestawienia drewna oraz specyfikacji projektowej.

Łata dachowa Łata dachowa

By mogli Państwo stworzyć solidną konstrukcję budowlaną, proponujemy najwyższej jakości łaty dachowe. W naszym zakładzie komponenty te są wytwarzane przy wykorzystaniu drewna iglastego o jednakowej długości na specjalnych trakach i impregnowane specjalnymi środkami.

Stemple / żerdzie Stemple budowlane

Wśród szerokiej gamy konstrukcyjnego drewna, w naszym składzie znajdują się również stemple i żerdzie. Oferujemy stemple budowlane w kilku przedziałach długościowych, o średnicy od 60 mm do 120 mm. Mogą je Państwo nabyć również w pakietach mieszanych.

 

Produkty